Producenci
Końcówki kolekcji zalegają w magazynie, co z nimi zrobić?
Końcówki kolekcji zalegają w magazynie, co z nimi zrobić?

Końcówki kolekcji zalegają w magazynie, co z nimi zrobić?

Niesprzedane końcówki kolekcji to problem wielu firm, w których produkty zmieniają się wraz z sezonem, lub zmianą trendu, mody czy zapotrzebowania. Występują one zdecydowanie najczęściej w branży modowej. Nietrudno jednak znaleźć je w innych branżach. Końcówki kolekcji stanowią problem dla przedsiębiorców, ponieważ stanowią towar zalegający w magazynie. Dowiedz się co można zrobić z tymi produktami, aby zwolnić miejsce w magazynie.

Końcówki kolekcji - skup i sprzedaż

Końcówki kolekcji markowej odzieży, obuwia i innego asortymentu należy traktować jako istotny problem. Jeśli jesteśmy producentem lub firmą handlującą tego typu produktami to zdajemy sobie sprawę, że jeżeli w danym sezonie nie sprzedamy naszych produktów to najprawdopodobniej będą one zalegać nasz magazyn przez kolejne lata. Stoki magazynowe końcówek kolekcji zajmują miejsce w magazynie przez co generują dodatkowe koszty przechowywania. Nie mamy również miejsca na nowe kolekcje, co wpływa niekorzystnie na rozwój naszej firmy. Oczywiście możemy budować nowe magazyny, lub wynajmować kolejne przestrzenie do przechowywania towaru, ale wiążą się z tym wysokie koszty. Chcąc uniknąć tego typu rozwiązań najrozsądniej rozważyć sprzedaż stoków magazynowych odpowiedniej firmie, która prowadzi skup towarów. Dzięki temu pozbędziemy się zalegającego w magazynie towaru i przygotujemy się na przyjęcie nowych kolekcji. HurtoweOkazje.pl skupią od Państwa końcówki kolekcji, a także stocki magazynowe odzieży, obuwia, chemii domowej, kosmetyków, agd, rtv, towary uszkodzone i innych produktów.

Czy sprzedaż końcówek kolekcji się opłaca?

Sprzedaż końcówek kolekcji jest transakcją, na której skorzystać mogą obie strony. Firma oferująca skup stoków magazynowych ma swoich odbiorców, którym odsprzeda zakupiony towar. Natomiast firma sprzedająca końcówki kolekcji swoich produktów uwolni miejsce w magazynie, a przede wszystkim odzyska zainwestowane pieniądze. Pamiętajmy, że korzystniej jest, jak sprzedamy hurtowe ilości naszych nadwyżek magazynowych, a także wybierzemy firmę, która odkupi stocki magazynowe za gotówkę. Zaoszczędzony w ten sposób czas, który poświęcilibyśmy na sprzedaż towarów wolnorotujących, będziemy mogli przeznaczyć na rozwój naszej firmy, a sprzedażą zalegających kolekcji zajmie się firma zewnętrzna.

 

Sprzedaż końcówek kolekcji w celu zwolnienia miejsca w magazynie to sprawdzony i wygodny sposób "upłynnienia" wolnorotującego towaru. Wybierając właściwą firmę, która skupi nasze nadwyżki magazynowe z pewnością będziemy zadowoleni z transakcji, na której zarobimy i zwolnimy miejsce w magazynie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl