Producenci
Nadwyżki produkcyjne

Nadwyżki produkcyjne - skup nadwyżek produkcyjnych

Nadwyzki produkcyjne. skup nadwyzek produkcyjnych

Nadwyżki produkcyjne, czyli wyprodukowane towary, które trudno sprzedać, przez co przez długi czas zalegają na sklepowych półkach, a po pewnym okresie - w magazynach. Wiele firm ma problem z takimi towarami, ponieważ ich produkcja wiązała się z kosztami, natomiast nie ma z tego żadnego zysku. Na szczęście teraz można takie towary sprzedać, a my chętnie odkupimy nadwyżki produkcyjne od firm, które mają ich za dużo.

 

Jakie nadwyżki produkcyjne można sprzedać?

Z jakich branż produkty z nadwyżek sprzedają się najbardziej? Dużym powodzeniem cieszy się odzież, artykuły, związane z elektroniką, jak również książki i artykuł biurowe. My chętnie odkupimy również nadwyżki produkcyjne z branży kosmetycznej, chemicznej oraz artykuły gospodarstwa domowego. Prowadzimy skup towarów takich jak: RTV i AGD, zabawki dla dzieci, artykuły użytku domowego, kuchenne,  papiernicze, szkolne, książki, obuwie, odzież, upominki, gadżety, dekoracyjne i każde inne.

Jak znaleźć firmę skupującą nadwyżki produkcyjne?

Na rynku działa sporo firm, oferujących skup nadwyżek produkcyjnych. Zapoznając się z naszą ofertą, możesz zauważyć, że nie tylko chętnie odkupimy artykuły z wielu różnych branż, ale również zapewniamy dobre warunki współpracy. Jeżeli chcesz pozbyć się zalegających na magazynie lub hali towarów, skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoją ofertę.

Jak poradzić sobie z problemem nadwyżek produkcyjnych?

Zbyt duża ilość niesprzedanych produktów często zajmuje zbędne miejsce w magazynach. Niestety w większości przypadków takie produkty po prostu pozostają na półkach i w ostateczności, po jakimś czasie, zostają wyrzucone. Tymczasem dobrym rozwiązaniem jest sprzedaż takich nadwyżek. W taki sposób nie tylko będzie można pozbyć się zbędnych produktów, ale jeszcze zmniejszyć straty ich produkcji.

Czy sprzedaż nadwyżek produkcyjnych się opłaca?

Każdy produkt stworzony przez producenta ma jakąś swoją wartość, która bierze się między innymi z kosztów, przeznaczonych na produkcję. Do tego dochodzi marża oraz podatki. Jeżeli dany towar się nie sprzeda, producent musi się liczyć z kosztami nadprodukcji. Sprzedając produkcyjne nadwyżki, nie zawsze uda się wyjść na zero, jednak często można zminimalizować straty. Są również sytuacje, gdy na danej transakcji można zarobić, jeżeli towar jest bardzo dobrej jakości i ma wysoką wartość.

Ile można zyskać na takiej sprzedaży nadwyżek produkcyjnych? To zależy od rodzaju i jakości produktu. Z pewnością jednak jest to lepsze rozwiązanie niż pozostawienie niesprzedanych towarów na półkach lub halach magazynowych, gdzie tylko będą zajmowały przestrzeń.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl