Producenci
Najpopularniejsze stoki magazynowe
Najpopularniejsze stoki magazynowe

 

Najpopularniejsze stoki magazynowe

 

Stoki magazynowe cieszą się olbrzymią popularnością wśród konsumentów, a także właścicieli sklepów czy hurtowni. Towary te często są wysokiej jakości, pochodzą od znanych producentów i są chętnie nabywane przez konsumentów. Zobaczcie jakich produktów stoki magazynowe są najbardziej popularne.

 

 

Stoki magazynowe chemia gospodarcza

 

Proszki do prania, płyny do płukania, mydła to bardzo popularne towary, które często sprzedawane są jako stoki magazynowe chemii gospodarczej. Chętnie wybieramy detergenty znanych marek takich jak Visir, Ariel, Vanish lub Persil. Praktycznie w każdym mieście bez względu na jego wielkość możemy znaleźć sklep, który sprzedaje tego typu produkty reklamując je jako chemia gospodarcza z Niemiec. Niejednokrotnie detergenty mają uszkodzone opakowanie, posiadają drobne wady produkcyjne, krótką przydatność zużycia, jednak ich zawartość jest jak najbardziej pełnowartościowa, a w wielu przypadkach lepsza od produktów krajowych. Są to również nadwyżki magazynowe. Do zakupu tego typu chemii z końcówek serii zachęca nas również cena, która bywa bardzo atrakcyjna.

 

Stocki magazynowe AGD i RTV

 

AGD i RTV to kolejne produkty, które cieszą się sporą popularnością wśród konsumentów. Stocki magazynowe AGD i RTV oferowane przez sklepy internetowe, jak również stacjonarne kuszą przede wszystkim ceną. Duże i małe AGD tj pralki, lodówki, kuchenki, żelazka, mikrofalówki, telewizory, wieże hifi i inne produkty z tej kategorii są bardo chętnie wybierane przez klientów. Są to przeważnie produkty powystawowe, końcówki serii lub zwroty konsumenckie. Tego typu stoki magazynowe AGD i RTV są przeważnie sprawne, a towar pochodzi najczęściej od znanych producentów lub dużych sieci handlowych z Europy, a same oferowane produkty są z tak zwanej wyższej półki.

 

Stoki odzież

 

Stoki magazynowe odzieżowe można podzielić na dwie grupy, stoki odzieży używanej jak i stocki ubrań zupełnie nowych. Obie cieszą się ogromnym wzięciem i zainteresowaniem. Wśród takich stoków można znaleźć markowe ubrania, wysokiej jakości produkty galanterii damskiej, męskiej i dziecięcej. Jest to zarówno odzież elegancka taka jak garnitury, koszule, marynarki, płaszcze, żakiety, ale również sportowa, czyli bluzy, dresy, koszulki z poliestru i itp. Przeważnie są to końcówki serii, odzież posezonowa, jednak w ofercie wielu firm znajdziemy również stoki odzieżowe z aktualnych kolekcji znanych producentów, lub nadwyżki produkcyjne. Są też firmy, które specjalizują się w sprzedaży stoków odzieży roboczej. Ciuchy pochodzące ze stoków zdecydowanie mają niższą cenę niż te, które możemy zobaczyć w centrach handlowych i stąd ich stale rosnąca popularność.

 

Przedstawiliśmy w tym artykule naszym zdaniem jedne z najpopularniejszych branż, w których stocki magazynowe są obecne. Rosnący popyt na tego typu towary sprawia, że w internecie można znaleźć co raz więcej atrakcyjnych ofert cenowych. Jest to stale powiększająca się gałąź naszej gospodarki. Któż bowiem nie chce kupić dobrej jakości produktu znanych firm w korzystnej cenie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl