Producenci
Skup towarów

Skup towarów - odkupimy towary zalegające w Twoim magazynie

skup towaru, skup towarow

Oferujemy skup towarów różnego rodzaju. Jeżeli w swoim asortymencie posiadasz zalegające końcówki serii, zwroty towarów, nadwyżki produkcyjne i magazynowe, wszelkiego rodzaju artykuły drugiej kategorii oraz inne niepotrzebne produkty, zgłoś się do nas, chętnie je od ciebie odkupimy. Interesuje nas wszystko, od odzieży i obuwia, po książki, artykuły biurowe, chemia, AGD, RTV, elektronika, kosmetyki, przedmioty domowego użytku, a nawet chemia gospodarcza. Jeżeli nie wiesz, co zrobić z nieprzydatnymi już przedmiotami, zadzwoń lub napisz i powiedz, co możesz nam zaoferować, a przedstawimy ci atrakcyjne warunki skupu końcówek magazynowych.

  

 

Skup towaru, który nas  interesuje:

  • stocki, stoki magazynowe

  • towary wolno rotujące

  • towary nietrafione w rynek

  • nadwyżki produkcyjne, importowe

  • końcówki stanów, końcówki magazynowe

  • stare kolekcje, modele, licencje

  • nieodebrane zamówienia

  • towary z likwidacji firm

  • towary pozostałe po zmianie asortymentu oraz profilu działalności firmy

  • zapasy magazynowe

 

Stoki magazynowe

Bardzo chętnie odkupimy stocki magazynowe. W halach i na magazynach często znajdują się zbędne nadwyżki różnego rodzaju towarów, powodujące bałagan w siedzibach wielu firm. Jeżeli masz dość produktów, które niepotrzebne pozostają na halach, a nie wiesz, co z nimi zrobić, nasza firma kupi je od ciebie.

 

Towary z likwidacji

Oferujemy skup towarów z likwidacji. W przypadku likwidacji działalności gospodarczej często pojawia się pytanie: co zrobić z pozostałym towarem? Teraz nie musisz się już zastanawiać. Jeżeli pozostały ci różnego rodzaju artykuły, z którymi nie masz, co zrobić, skontaktuj się z nami.

 

Nadwyżki produkcyjne

Kupimy nadwyżki produkcyjne, wszystko czego nie potrzebujesz. Jeżeli podaż przerośnie popyt, pozostałe towary często zostają porzucone w przechowalniach firmy i pojawiają się tak zwane nadwyżki produkcyjne, z którymi nie ma co zrobić. W takim przypadku możesz zwrócić się do nas. Z pewnością się dogadamy. Dzięki nam odzyskasz kontrolę nad tym, co masz w swoim magazynie i przywrócisz porządek w firmie.

 

Zalegający w magazynie towar

Skupimy od was zalegający w magazynie towar, praktycznie każdego rodzaju, który zajmuje przestrzeń w magazynie i powoduje bałagan, zabierając miejsce na potrzebne produkty. Jeżeli chcesz się pozbyć zbędnych rzeczy, ale nie wiesz, co z nimi zrobić, sprzedaj je nam. Zwolnisz miejsce i wprowadzisz nowy ład na hali magazynowej.

 

Nadwyżki magazynowe

Kupimy od ciebie nadwyżki magazynowe, których występowania nie da się uniknąć podczas  produkcji, a które znajdują się na magazynach. Jeżeli nie wiesz, co zrobić z takimi produktami, chętnie za nie zapłacimy. Wiele firm zmaga się z nadmiarem niepotrzebnych rzeczy, poupychanych gdzieś w firmowych budynkach. My pomagamy ten kłopot rozwiązać.

 

Towary wolnorotujące

Skupujemy także takie produkty. Towar wolnorotujący to taki, który charakteryzuje się zbyt małą sprzedażą w porównaniu do innych z oferty danej firmy. Często takich towarów jest bardzo dużo a halach i magazynach, gdyż trendy i upodobania zmieniają się przez cały czas. Wielu przedsiębiorców nie wie, co z robić z takimi rzeczami. Oferujemy rozwiązanie, które na pewno zaciekawi każdego właściciela firmy.

Towary uszkodzone

Odkupimy także towary, których wykonanie nie wyszło tak, jak powinna. Towary uszkodzone zapełniają magazyny w wielu miejscach, niezależnie od branży produkcyjnej. Dzięki nam możesz się ich pozbyć i jeszcze na tym zarobić. Oferowany przez nas skup towaru pozwoli ci odzyskać zainwestowane środki pieniężne. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl