Producenci
Towar z likwidacji

Towar z likwidacji. Skup towaru po likwidacji firmy, magazynu.

Towar z likwidacji. Skup towaru po likwidacji magazynu 

Skup towaru po likwidacji firmy, magazynu. Nie zawsze działalność idzie sprawnie i czasem zdarza się, że firmę trzeba zlikwidować. Co zrobić z towarem, który zostanie po zamknięciu sklepu? Można sprzedać go nam. Chętnie odkupimy różnego rodzaju towar z likwidacji działalności gospodarczej lub danej jej gałęzi. Jesteśmy zainteresowani elektroniką, odzieżą, artykułami biurowymi, chemią, kosmetykami oraz innymi produktami. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.

 

 

Za ile można sprzedać towary z likwidacji? 

Zysk jaki można uzyskać po wyprzedaniu wszystkich pozostałości magazynowych po likwidacji firmy, bywa różny. Wszystko zależy od rodzaju produktów, które sprzedajemy, ich jakości oraz tego, czy osoba sprzedająca jest płatnikiem VAT, gdyż wtedy wycena będzie musiała zostać dokonana według wcześniejszych cen netto towarów.

 

Komu można sprzedać towary z likwidacji? 

Chcąc pozbyć się produktów pozostałych po zakończeniu działalności, najlepiej znaleźć firmę oferującą skup towarów z likwidacji magazynu. Dlatego wszystkich przedsiębiorców zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie zakupimy niepotrzebne już produkty, których nie udało się sprzedać w trakcie funkcjonowania firmy.

 

Towary z jakich branż sprzedać najłatwiej? 

Produkty nieuszkodzone, zdolne do użytku sprzedać można praktycznie zawsze. Największym popytem cieszy się elektronika, książki, odzież, artykuł biurowe. Nasza firma oferuje skup towaru również innych asortymentów. Bez problemu możecie nam odsprzedać także artykuły chemiczne, kosmetyki, czy produkty domowego użytku.

 

Dlaczego warto sprzedać towary z likwidacji?

Po zakończeniu działalności gospodarczej, właściciele upadłych firm często nie wiedzą, co zrobić z produktami, które im pozostały. Wiadomo, że każdy taki przedmiot łączył się z kosztem produkcji, a więc ich pozostawienie wiąże się z dość dużymi stratami. Już samo to jest powodem, aby starać się produkty zalegające w magazynach po likwidacji sklepu, sprzedać. Nie zawsze uda się odzyskać całą część wydaną na ich produkcję, często jednak można zminimalizować straty. A w przypadku, gdy produkty cieszą się wysoką jakością i mają sporą wartość, można jeszcze na tym zarobić.

 

Firm oferujących skup towarów z likwidacji jest dość sporo, a każdy przedsiębiorca, który chce je sprzedać, z pewnością będzie poszukiwał najlepszej oferty. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem. Jeżeli masz niepotrzebne produkty, które zalegają na twojej hali, magazynie, w biurze, napisz lub zadzwoń, powiedz, co możesz nam odsprzedać, a na pewno się dogadamy.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl