Producenci
Towary uszkodzone

 Towary uszkodzone, skup towarów uszkodzonych.

Towary uszkodzone. Skup towarów uszkodzonych

 

Zajmujemy się skupem towarów uszkodzonych. Towary uszkodzone, czyli wadliwe produkty, które zostają zwrócone w reklamacji lub do których sprzedaży w ogóle nie dochodzi, ze względu na pewne nienaprawialne uszkodzenia. Wbrew pozorom takich towarów bywa dosyć sporo i większe przedsiębiorstwa produkcyjne, często zmagają się z ich nadmiarem. Jeżeli danego produktu nie można zareklamować ani oddać nabywcy, nie wiadomo, co z nim zrobić. Na szczęście teraz możesz sprzedać go nam. Jesteśmy firmą zajmującą się skupem towarów uszkodzonych oraz nadwyżek produkcyjnych.

 

 

Co zrobić z uszkodzonym towarem? 

Jeżeli rzecz, która została sprzedana, ma wady, kupujący powinien zgłosić to sprzedającemu, który, zgodnie z prawem, musi rzecz wymienić lub przyjąć jej zwrot. To powoduje, że znaczna część towarów uszkodzonych, ostatecznie zalega w magazynach i halach sklepowych. Czasem, jeżeli wadę da się naprawić, można spróbować produkt sprzedać po raz kolejny, jednak należy wtedy poinformować kupującego, iż jest to produkt powystawowy, który uległ naprawie. Taki przedmiot ma też automatycznie mniejszą wartość.

 

Istnieją jednak sytuacje, gdy produktu nie można naprawić lub nie ma popytu na produkty powystawowe. W takiej sytuacji przedsiębiorca w dalszym ciągu może je z powodzeniem sprzedać, oczywiście informując kupującego o wszelkich wadach produktu. W takiej sytuacji warto skorzystać z oferty firmy, zajmującej się skupem towarów uszkodzonych oraz nadwyżek produkcji. Jest to opcja, pozwalająca na pozbycie się towarów uszkodzonych, bez konieczności ich uprzedniego naprawiania.

 

Czy towary uszkodzone lepiej naprawiać, czy od razu sprzedać?

Jeżeli towar uszkodzony można naprawić niskimi kosztami i następnie sprzedać po dobrej cenie, jest to opcja warta uwagi. Czasem jednak koszty serwisu mogą przekraczać późniejszą wartość urządzenia, przez co dochodzą kolejne straty. W takim przypadku najlepiej zdecydować się na sprzedaż towarów uszkodzonych, tworząc ofertę, informującą o wszelkich usterkach. Współpraca z firmą, zajmującą się skupem towarów uszkodzonych jest również opcją prostszą, gdyż umożliwia pozbycie się zalegających na półkach produktów wadliwych, oszczędzając czas i minimalizując straty, związane z produkcją.

 

Przedsiębiorstwa, które zmagają się z dość dużą ilością towarów wadliwych, zachęcamy do przeglądania naszej oferty. Skontaktuj się z nami i powiedz, co masz do zaoferowania, a my przedstawimy warunki transakcji. Co więcej, oferujemy współpracę zarówno jednorazową, jak i stałą, co może okazać się korzystne dla firm produkcyjnych, które stosunkowo często spotykają się ze zwrotem towarów uszkodzonych.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl